Menu Zamknij

WYJAZD MDP

W piątek (19 maja) druhowie z OSP na rynku w Starym Sączu odbiorą kluczyki do nowiutkiego samochodu strażackiego.

PLAN UROCZYSTOŚCI:

10:30 – występy orkiestry i zaproszonych gości

11:35 – występ orkiestry strażackiej, grochówka w rynku dla wszystkich uczestników, pokaz ratownictwa technicznego – OSP Stary Sącz (akcja ratownicza pozorowanego wypadku samochodowego), pokaz umiejętności psów ratowniczych OSP Nowy Sącz GRS (Grupa Ratownictwa Specjalistycznego).

12:30 – zakończenie uroczystości.

MDP organizuje wyjazd na tę uroczystość. Opiekunem będzie ks. Tomasz Starzec oraz Pan Krzysztof Bober.

Zbiórka i wyjazd z parkingu przy SP w Popowicach o 10:15. Powrót ok 13:00.

Wyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka………………………………………… do Starego Sącza na uroczystości strażackie samochodem osobowym oraz strażackim kierowanym przez ks. Tomasza i osoby przez niego wyznaczone. Zezwalam na podejmowanie przez księdza Tomasza i innych opiekunów decyzji dotyczącej hospitalizowania mojego dziecka (w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia) oraz zobowiązuję się do zapewnienia mojemu dziecku bezpiecznego dotarcia i powrotu z miejsca zbiórki.

Podpis: .……………………………… Numer tel.:………………………………

ZAPISY u ks. Tomasza (662-093-002) tylko do czwartku do godziny 10:00. Najlepiej smsem podać imię i nazwisko, a podpisaną zgodę przynieść na piątek! KOSZT zero zł.

Osoby, które jedzą obiad w szkole, w Popowicach będą mogły to uczynić po powrocie ok. 13:00.

Bardzo proszę, aby dzieci zabrały ze sobą stroje strażackie – te które mają! Inne niech ubiorą się na sportowo.