Menu Zamknij

OSP W STARYM SĄCZU OTRZYMUJE NOWE AUTO

W piątek (19 maja) OSP w Starym Sączu brała udział w niecodziennej uroczystości. Na płycie starosądeckiego rynku zostało przekazanych do różnych gmin siedem nowych aut strażackich. Wśród szczęśliwców była Gmina Stary Sącz oraz nasza jednostka. Przedstawiciele władz wojewódzkich przekazali klucze do nowego auta na ręce Pana Burmistrza Jacka Lelka, który przekazał je nam. Oprócz oficjalnych uroczystości i przemówień były również inne atrakcje: gra orkiestry strażackiej, pokaz ratownictwa w wykonaniu druhów z naszej jednostki oraz pokaz umiejętności psów ratowniczych. W uroczystości brała udział nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

Dziękujemy Władzom Województwa i Gminy za troskę o naszą straż.

TUTAJ znajdziesz zdjęcia, a TUTAJ krótki film!

Szczegółowa relacja jest dostępna na stronie UM Starego Sącza.

UWAGA: tu jest FILM z powitania auta w remizie!