Menu Zamknij

ŚLUBOWANIE MDP ORAZ PRZEKAZANIE I POŚWIĘCENIE NOWEGO AUTA

Ślubowanie MDP oraz uroczystość przekazania i poświęcenia samochodu dla OSP Stary Sącz.

W piątek (19 maja 2017 r.) Burmistrz Starego Sącza, Pan Jacek Lelek, odebrał z rąk Członka Zarządu Województwa Małopolskiego, Pana Leszka Zegzdy, kluczyki do nowego wozu ratowniczo-gaśniczego. Samorząd Starego Sącza współfinansował zakup wartego 680 tys. zł samochodu Volvo, który w niedzielę (22 października 2017 r.) zostanie oficjalnie przekazany do Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu i poświęcony przez Kapelana Gminnego OSP ks. Marka Tabora, proboszcza starosądeckiej fary.

W tym dniu członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie włączeni w poczet MDP w Starym Sączu.

Tutaj znajdziesz zdjęcia z tej uroczystości, a tutaj FILM z ślubowania i FILM z przekazania, i poświęcenia auta.