Menu Zamknij

ZEBRANIE MDP

W środę 15 listopada 2017 r. w remizie OSP w Starym Sączu odbyło się zebranie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Spotkanie prowadził Druh Opiekun Krzysztof Bober oraz jego asystent Druh Ksiądz Tomasz. Na spotkaniu obecni byli Prezes OSP Roman Jop i Naczelnik OSP Grzegorz Golonka.

Głównym tematem spotkania były wybory Dowódcy MDP. Na początku powołano komisję wyborczą: Przewodniczącą została Kinga Smaga, a członkami Arkadiusz Drożdż i Izabela Bober. Na kandydatów zgłoszono: Dawida Bobra, Jakuba Pietrzyka, Arkadiusza Wysoczańskiego, Wiktorię Stawiarską i Zuzannę Kocoń. W wyborach zwyciężył Dawid Bober zdobywając 21 głosów, a jego zastępcą został Jakub Pietrzyk zdobywając 4 głosy. Pozostali otrzymali po 3 głosy: Arkadiusz został kronikarzem, a dziewczyny sekretarzami.

Następnie Dorian Kupiec złożył ślubowanie na członka MDP, po czym poruszono sprawy:

  1. Nadanie imienia MDP,
  2. Przedstawiono regulaminu zdobywania specjalności strażackich w MDP,
  3. Przypomniano zasady korzystania z munduru strażackiego.

Dziękujemy rodzicom – oni są najlepsi: przywieźli dzieci na spotkanie, przygotowali dla dzieci poczęstunek i zostawili remizę czystszą niż była wcześniej.

Tutaj znajdziesz kilka zdjęć z tej uroczystości.