Menu Zamknij

WARSZTATY SZKOLENIOWE MDP

Zarząd MDP zorganizował w dniach 8 i 9 grudnia br. WARSZTATY SZKOLENIOWE z możliwością przenocowania w remizie OSP w Starym Sączu. W programie było: szkolenie na kolejne stopnie MDP, spotkanie z św. Mikołajem oraz wspólne „ognisko”, w czasie którego poznaliśmy legendy związane z patronem strażaków św. Florianem i historię Stanisława Mazana, założyciela Szkoły Pożarnictwa w Starym Sączu, a zabitego przez Niemców w czasie drugiej wojny światowej.

Dziękujemy bardzo Zarządowi OSP w Starym Sączu na czele z Panem Prezesem Romanem Jop i Naczelnikiem Grzegorzem Golonką za przygotowanie remizy i jej udostępnienie. Dziękujemy Druhowi Krzysztofowi Bobrowi za pomysł zorganizowania tego szkolenia i jego przeprowadzenie. Dziękujemy niezawodnym rodzicom za przywiezienie dzieci, przygotowanie kolacji, pomoc w opiece i w ogóle za wszelką życzliwość. Dziękujemy św. Mikołajowi za obecność i wspólną modlitwę.

Tutaj znajdziesz zdjęcia.