Menu Zamknij

KALENDARZE MDP

Dziś przedstawiciele MDP przekazali Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi oraz Jego zastępcy Kazimierzowi Gizickiemu kalendarze MDP, jako wyraz wdzięczności za wsparcie duchowe i materialne naszej drużyny w mijającym roku. Do podziękowań dołączyli życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i nowego roku. Udało się im spotkać Pana Andrzeja Stawiarskiego, Przewodniczącego Rady Miasta i Pana Stanisława Śmierciaka, Sekretarza Gminy Stary Sącz. Po odwiedzinach w urzędzie przedstawiciele MDP udali się do ks. Prałata Alfreda Kurka na imieniny, gdzie również zostawili pamiątkowy kalendarz.

Gdyby ktoś chciał zakupić KALENDARZ MDP i wesprzeć działalność naszej drużyny proszony jest o kontakt z opiekunem MDP Druhem Krzysztofem 508-075-534. Tutaj możesz zobaczyć nasz kalendarz w wersji elektronicznej: KALENDARZ MDP 2018

Tutaj są zdjęcia.