Menu Zamknij

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Dziś w Gołkowicach, w remizie OSP odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Choć jest to konkurs zaadresowany do szkół z terenu gminy, to jednak okazuje się, że w różnych szkołach uczestnikami tego konkursu byli członkowie naszej drużyny: Dawid Bober, Lena Drożdż, Katarzyna Kołodziej, Patryk Bober (SP w Popowicach), Karol Potoczny (SP w Barcicach), Arkadiusz Drożdż (Sp nr 2 w Starym Sączu), Izabela Bober (LO w Starym Sączu), Karol Golonka (SP nr 1 w Starym Sączu).

W Komisji konkursowej był także członek naszej OSP oraz wielki przyjaciel naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Pan Antoni Piętka. 

NO I MAMY TO!

Kategoria Szkół Podstawowych do szóstej klasy: pierwsze miejsce Lena Drożdż, drugie miejsce Patryk Bober.

Kategoria Szkół Podstawowych 7 i 8 klasa oraz gimnazjum: pierwsze miejsce Katarzyna Kołodziej, drugie miejsce Dawid Bober. Wszyscy oni są ze SP im. św. Kingi w Popowicach i z wyjątkiem Kasi należą do naszej MDP.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w czwartek 4 kwietnia br. w Nowym Sączu.

Dziękuję Pani Annie Bober za pomoc w transporcie dzieci na konkurs i z powrotem. Pani Ania nie wzięła na paliwo nic! TUTAJ są zdjęcia.