Menu Zamknij

DZIEŃ STRAŻAKA – LUDZIOM NA POŻYTEK

Dziś po Mszy świętej i powrocie na remizę odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej śp. Ludwikowi Wojnarowskiemu, byłemu Rejonowemu Komendantowi OSP w Starym Sączu. Jego postać przedstawił syn, Pan Profesor Józef Wojnarowski. Następnie odsłonięto tablicę i przemówił Pan Burmistrz Jacek Lelek: podziękował strażakom za ich zaangażowanie w ratowanie ludzkiego życia i mienia oraz w inne dziedziny życia gminy. Po oficjalnych uroczystościach wszyscy udali się na poczęstunek. Dla MDP Druh Krzysztof, Opiekun MDP, zorganizował grupę animacyjną, która prowadziła zabawy i konkursy. Jeden z małych strażaków powiedział, że „dziś było lepiej niż podczas wszystkich dotychczasowych spotkań”. 

DZIĘKUJEMY DRUHOWI PREZESOWI ROMANOWI JOP, DRUHOWI NACZELNIKOWI GRZEGORZOWI GOLONCE I NAJLEPSZEMU DRUHOWI OPIEKUNOWI MDP KRZYSZTOFOWI BOBER ZA PRZYGOTOWANIE TEGO WSPANIAŁEGO DNIA. DZIĘKUJEMY TAKŻE CHŁOPAKOM Z OSP ZA PRZYGOTOWANIE GRILA.

PANIE BOŻE, A TOBIE DZIĘKUJEMY ZA DOBRĄ POGODĘ – MIMO ZŁYCH PROGNOZ!

TUTAJ są zdjęcia.