Menu Zamknij

PLANY NA CZERWIEC MDP

ODSŁONIĘCIE POMNIKA 

W poniedziałek 10 czerwca br. MDP organizuje wyjazd na uroczystość odsłonięcia pomnika w miejscu zamordowania Stanisława Mazana, Patrona naszej drużyny. Wyjazd o 15:15 w stroju strażackim. Na wyjazd zostają skierowani: Dawid Bober – dowódca pocztu, Jakub Pietrzyk – sztandarowy, Izabela Bober, Milena Ćwikowska, Wiktoria Stawiarska – asysta sztandaru, Karol Potoczny – fotograf, Bartek Grabek – pomocnik dowódcy. Zgody do odebrania u Dowódcy MDP Dawida Bober.

Plan uroczystości: 

15:15 – wyjazd z remizy OSP w Starym Sączu
16:00 – Msza św. w intencji osób zamordowanych przez hitlerowców w czasie II wojny światowej
17:00 – uroczysta akademia w budynku szkoły
ok. 18:15 – złożenie kwiatów przez delegację młodzieży pod odnowionym pomnikiem i tablicą upamiętniającą zamordowanych
18:30 – poczęstunek dla zaproszonych gości
19:30 – powrót

 

JUMPMANIA

W środę 12 czerwca br. MDP organizuje wyjazd do JUMPMANII. Tam proszę zapoznać się z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa panującymi w parku. 

KOSZT: 20 zł wejście + 5 zł skarpetki

ZAPISY: tylko i wyłącznie u Dowódcy MDP Dawida Bobra tel.: 512-025-461

Wyjazd w środę, zbiórka przy remizie OSP w Starym Sączu o 19:20, następnie spod boiska w Cyganowicach o 19:30. Zaczynamy o 20:00 i kończymy o 21:00. Powrót ok. 21:30. Jeżeli większość będzie chciała to możemy podjechać do Macdonalda, ale wtedy wrócimy później do domów.

ZGODA DO POBRANIA TUTAJ! – lub w wersji papierowej u Dowódcy MDP.

 

ZABAWA TANECZNA MDP

W poniedziałek 17 czerwca br. odbędzie się zabawa taneczna dla członków MDP – uwaga 12+. Zapisy, wpłata 10 zł oraz zgoda do odebrania u Dowódcy MDP Dawida Bobra. Rozpoczynamy od 20:00 i kończymy 23:15. Dojazd i powrót we własnym zakresie. Wszystkie inne szczegóły u Dowódcy MDP.

 

BOŻE CIAŁO

W czwartek 20 czerwca br. odbędzie się uroczystość Bożego Ciała. Strażacy członkowie OSP i MDP uczestniczą we Mszy świętej i dołączają do procesji. Przychodzimy w mundurach strażackich. Rozpoczęcie Mszy świętej na Rynku o 10:00. Zbiórka 15 minut wcześniej.

 

ZLOT MDP W GRYBOWIE

W sobotę 22 czerwca br. odbędzie się w Grybowie Powiatowy Zlot MDP. Na zlot zostały wyznaczone następujące osoby: Dawid Bober – dowódca pocztu, Jakub Pietrzyk – sztandarowy, Izabela Bober, Milena Ćwikowska, Wiktoria Stawiarska – asysta sztandaru, Karol Potoczny – fotograf, Bartek Grabek – pomocnik dowódcy. Zgody do odebrania u Dowódcy MDP Dawida Bober. Więcej informacji TUTAJ.

 

ZAPISY NA WYJAZD WAKACYJNO-SZKOLENIOWY MDP

Szczegółowe informacje o zapisach i wyjeździe zostaną umieszczone na stronie OSP w czwartek 13 czerwca br. Proszę obserwować naszą stronę internetową.