Menu Zamknij

III i IV DZIEŃ OBOZU

Za nami już trzeci i czwarty dzień obozu MDP. W tych dniach większość czasu zajęły nam zajęcia szkoleniowe. Poznawaliśmy zasady ratownictwa, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, znaki i zasady ewakuacji, rodzaje pożarów, środki gaśnicze, historię straży i wiele innych tematów z kursu szkoleniowego. W poniedziałek zorganizowaliśmy zabawę, podczas której zastosowaliśmy poznane wcześniej zasady pomocy poszkodowanym i rozegraliśmy bitwę o flagę. Wieczorem była możliwość skorzystania z basenu i bitwa wodna. Nikt nie został oszczędzony. Wszyscy byli wrzuceni do basenu, nawet druhowie. We wtorek deszcz przeszkodził nam w wyprawie pieszej, za to było więcej czasu na naukę. Wieczorem się rozpogodziło i druhowie przygotowali dla nas grilla. Były tańce i wspólne zabawy. 

TUTAJ są zdjęcia z trzeciego dnia, a TUTAJ z czwartego.