Menu Zamknij

V DZIEŃ OBOZU MDP

W środę 14 sierpnia br. rozpoczęliśmy piąty dzień obozu MDP. Pogoda deszczowa, ale dzięki życzliwości zastępcy komendanta miejskiego w Tarnowie, Druha Piotra Wójcika, mogliśmy zwiedzić jednostki JRG 1 i JRG 2 w Tarnowie, gdzie zobaczyliśmy masę sprzętu i zdobyliśmy wiele nowych informacji. Po jednostkach oprowadzali nas bardzo życzliwi strażacy i aspiranci, którzy mieli dużo cierpliwości i zrozumienia dla nas. Blisko jednostki JRG 2 był Macdonald – grzech byłoby nie skorzystać z takiej okazji. Więc byliśmy tam. Następnie pojechaliśmy na drugi koniec miasta, aby pójść do kina na film Toy Story 4. Ksiądz Tomek się popłakał, ale nie ze szczęścia tylko ze wzruszenia. Po dotarciu do bazy odbyły się zajęcia formacyjne, musztra, apel i zajęcia rekreacyjne, w czasie których młodsze dzieci wykonały tego łyżkowego stworka z filmu.

TUTAJ są zdjęcia.