Menu Zamknij

II GMINNY ZLOT MDP

W sobotę 31 sierpnia br., na zakończenie wakacji, odbył się II Gminny Rajd MDP z terenu naszej gminy. 10 sekcji z 7 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zebrało się u stóp Góry Miejskiej, aby wziąć udział w zlocie. Najliczniejszą drużyną okazał się MDP ze Starego Sącza, która wystawiła, aż cztery sekcje. Druhowie z OSP, działających na terenie naszej gminy, przygotowali kilka zadań, które każda drużyna miała wykonać. Bardzo dziękujemy Druhowi Antoniemu Piętce, Prezesowi ZG OSP w Starym Sączu i Druhowi Pawłowi Banachowi, Komendantowi Gminnemu OSP za przygotowanie tego rajdu. Dziękujemy wszystkich druhom z OSP, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i poprowadzenie zadań na trasie rajdu. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi i innym sponsorom tego wydarzenia: były darmowe cheetosy, napoje, owoce i poczęstunek. Dziękujemy opiekunom MDP oraz rodzicom za udział i pomoc w zorganizowaniu transportu dzieci, opiekę i wszelką życzliwość.

TUTAJ są zdjęcia.