Menu Zamknij

ZAPROSZENIE

Zarząd OSP w Starym Sączu zaprasza wszystkich członków OSP w Starym Sączu oraz wszystkich członków MDP na Gminne Obchody Zakończenia 100-lecia Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, w ramach których będziemy przeżywać Pierwszą Rocznicę Odsłonięcia Pamiątkowej Tablicy poświęconej Strażakom walczącym za Polskę oraz 145 rocznicę istnienia naszej straży.

Uroczystość odbędzie się w sobotę 9 listopada br. w budynku Biblioteki Publicznej w Starym Sączu (ul. Mickiewicza 33).

Rozpoczęcie o 15:00.

Ze względu na konieczność odpowiedniego przygotowania bardzo prosimy, aby członkowie OSP potwierdzili swoją obecność poprzez zgłoszenie do Prezesa Romana lub Naczelnika Grzegorza, a członkowie MDP zgłaszają swoją obecność u Druha Krzysztofa lub Dowódcy Dawida.

Podczas tych uroczystości zostanie zaprezentowana monografia naszej straży przygotowana przez Druha Jerzego Gutkowskiego, a wydana dzięki staraniom Pana Burmistrza Jacka Lelka.