Menu Zamknij

ELIMINACJE DO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

We wtorek 3 marca br. w Moszczenicy Niżnej odbędą się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, a miesiąc później 3 kwietnia br. w Nowym Sączu eliminacje powiatowe.

1. Zachęcamy członków naszej MDP do zgłaszania w swoich szkołach chęci wzięcia udziału w tym turnieju – trzeba podejść do dyrektora szkoły i powiedzieć, że jestem członkiem MDP i chcę wziąć udział w turnieju wiedzy.

2. Materiały do nauki są dostępne u druha ks. Tomasza, który ma przygotowane testy wraz z odpowiedziami w wersji papierowej, multimedialnej i quizowej. Jeżeli ktoś chciałby z nich skorzystać proszony jest o kontakt pod numerem 662-093-002. Druh ks. Tomasz od 17 stycznia br. do dnia eliminacji gminnych, a później powiatowych będzie prowadził szkolenia o czym poinformujemy w najbliższym czasie zainteresowanych.