Menu Zamknij

GMINNE ELIMINACJE DO OTWP

We wtorek 3 marca br. odbyły się w remizie OSP z Moszczenicy Niżnej, gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Z naszej MDP wzięło w tych eliminacjach udział dziesięć osób, którzy chodzą do szkół podstawowych i średnich na terenie naszej gminy. Wyniki są następujące:

1. W kategorii SP od 1 do 6 klasy członkowie naszej drużyny zgarnęli wszystkie miejsca na podium: pierwsze miejsce Lena Drożdż, drugie miejsce Alicja Tokarczyk, trzecie miejsce Zuzanna Greczek i czwarte miejsce Patryk Bober.

2. W kategorii SP od 7 do 8 klasy nie udało się nam zająć miejsca na podium. W tym konkursie wzięły udział: Kinga Lompart i Daria Klóska, Gabrysia i Amelia Słaby oraz Weronika Golonka.

3. W kategorii szkół średnich: Dawid Bober, dowódca naszej drużyny, zajął trzecie miejsce.

Wszystkim Gratulujemy. Lena przeszła do etapu powiatowego – trzymajmy za nią kciuki.

TUTAJ są zdjęcia.