Menu Zamknij

POWIATOWY ETAP OTWP

Dziś 25 czerwca br. w remizie w Stadłach, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, został przeprowadzony powiatowy etap OTWP. Od godziny 9:00 miały miejsce zmagania najmłodszych zawodników wśród, których była obecna Lena Drożdż członkini naszej MDP. Lena zdobyła w swojej kategorii do klas szóstych pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy. Szczególne podziękowania należą się Mamie Leny Pani Eli, która dużo czasu poświęciła na pracę ze swoją córką. Dziękujemy Panu Prezesowi OSP Panu Romkowi Jop oraz członkom OSP i MDP, którzy wspierali Lenę i zdradzali jej tajniki strażackiego fachu, a wśród nich: Druhowi Krzysztofowi Bober, Druhowi Tomaszowi Greczek i Druhowi Dawidowi Bober. Dziękujemy także przedstawicielom naszego samorządu, za materialne i duchowe wsparcie naszej jednostki: Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi, Pani Elżbiecie Zaremba i Pani Joannie Orłowskiej. TUTAJ są zdjęcia.