Menu Zamknij

FINAŁ KONKURSU WIEDZY O HISTORII OSP

W niedzielę 21 marca br. odbył się finałowy etap konkursu wiedzy o historii OSP w Starym Sączu, w którym zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich z terenu naszego miasta. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Grabek z SP w Barcicach, drugie miejsce Patryk Bober SP w Popowicach, a trzecie Aleksandra Klóska SP w Popowicach. W kategorii szkół średnich pierwsze miejsce Jakub Hybel z LO w Starym Sączu, drugie Dawid Bober z LO w Starym Sączu i trzecie Antoni Lelek ze szkoły w Nowym Sączu. Dziękujemy wszystkim sponsorom, a w szczególności: Staroście Powiatu Nowosądeckiego Panu Markowi Kwiatkowskiemu oraz Burmistrzowi Starego Sącza Panu Jackowi Lelkowi za ufundowanie nagród rzeczowych. Dziękujemy Panu Jerzemu Gutkowskiemu, Panu Leszkowi Mazanowi, Panu Tomaszowi Olszańskiemu, Księdzu Markowi Taborowi, Księdzu Leonowi Sądowiczowi, Pani Małgorzacie Sznajder, Panu Adamowi Jop, którzy ufundowali nagrody finansowe. TUTAJ są zdjęcia.