Menu Zamknij

ETAP SZKOLNY OTWP

W poniedziałek 24 maja br. odbyły się eliminacje na etapie szkolnym do OTWP. W komisji egzaminacyjnej zasiadali: Przewodniczący – Druh Krzysztof Bober, członek – ks. Tomasz Starzec. W konkursie wzięło udział 7 uczestników według następujących kategorii:

  • Szkoła Podstawowa, klasy od 1 do 6 – 3 uczestników,
  • Szkoła Podstawowa, klasy od 7 do 8 – 3 uczestników,
  • Szkoła średnia – 1 uczestnik.

Test przygotował druh ks. Tomasz Starzec. Na jego napisanie uczestnicy mieli 30 minut. Po zakończeniu pisania testów komisja przystąpiła do ich oceny. Po sprawdzeniu prac okazało się, że do Etapu Gminnego zostali zakwalifikowani w następujących kategoriach:

  • Szkoła Podstawowa, klasy od 1 do 6: Lena Drożdż 21 p. oraz Alicja Tokarczyk 20 p.
  • Szkoła Podstawowa, klasy od 7 do 8: Kinga Lompart 20 p. oraz Patrycja Furtak 20 p.
  • Szkoła średnia: Dawid Bober 18 p.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za ich trud i naukę.