Menu Zamknij

DZIEŃ OTWARTY ZA NAMI

W czwartek 27 maja br. mimo deszczowej pogody udało się zorganizować w remizie OSP Dzień Otwarty. W przygotowanie zaangażowało się bardzo wielu strażaków, młodzieży oraz innych osób. Przez dwie godziny każdy mógł odwiedzić remizę, zobaczyć samochody strażackie oraz wykonać szereg zadań i wziąć udział w różnych zabawach i atrakcjach. Remizę w tym czasie odwiedziło ponad sto osób: najczęściej były to całe rodziny z małymi dziećmi. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować Dzień Otwarty: Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi za wsparcie finansowe, dzięki któremu oprócz różnych atrakcji zakupiliśmy słodkie niespodzianki dla dzieci, Pani Justynie Sejud oraz jej młodej ekipie za zorganizowanie waty cukrowej i dmuchanej zjeżdżalni, Pani Marysi Hejnold za zorganizowanie malowania twarzy, baniek mydlanych, tatuaży brokatowych, popcornu, Prezesowi OSP Romanowi Jop, Naczelnikowi Grzegorzowi Golonce i jego zastępcy Druhowi Krzysztofowi Bober za przygotowanie remizy i inne działania dzięki którym z łatwością mogliśmy otworzyć podwoje naszej jednostki, Ministrowi Finansów Piotrowi Golonce, za to że hojną ręką wspiera nasze działania, Pani Annie Bober i Joannie Grabek za koordynowanie kącika z herbatą i kawą oraz prac porządkowych, Dowódcy MDP Dawidowi za zorganizowanie całego sztabu starszej młodzieżówki, która chętnie włączyła się w przygotowanie oraz przeprowadzenie zabaw, konkursów i uporządkowanie całego terenu po zakończeniu zabawy. Druh Dawid w czasie dni otwartych prowadził nabór do młodzieżówki pod hasłem: „150 dzieci w młodzieżówce, na 150-lecie istnienia straży”. Szczególne podziękowania należą się Pani Anecie Mamala, która bezinteresownie reklamuje działania naszej straży na portalu starosadeckie.info

TUTAJ znajdziesz relację fotograficzną przygotowaną przez Druhnę Monikę Oracz.