Menu Zamknij

ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ NASZĄ JEDNOSTKĘ

W sobotę 4 grudnia br. do naszej jednostki przybył święty Mikołaj. Potem okazało się, że jest ich nawet dwóch. Odwiedził sekcje starsze i młodsze. Zanim młodsze dzieci otrzymały prezenty zobaczyły przedstawienie Jaś i Małgosia w wykonaniu teatru lalek „Bajka” z Przysietnicy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przygotować prezenty dla dzieci, a zwłaszcza: Pani Ani za koordynację zakupów i rozliczeń, Pani Asi za wyszukiwanie hojnych darczyńców, firmie Furini i Pani Agnieszce Wójcik za przygotowanie puf, Pani Elżbiecie Wróbel za finansowe wsparcie, Panu Sebastianowi, za niesamowitą ilość słodyczy dla dzieci, zarządowi MDP za przygotowanie prezentów i pomoc w ich rozdaniu i wielu innym, którzy nas wsparli. TUTAJ są zdjęcia.