Menu Zamknij

MDP DZIĘKUJE

W niedzielę 19 grudnia 2021 roku przy kościołach w Starym Sączu Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza rozprowadzała sianko na stół wigilijny oraz owies św. Szczepana. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Starego Sącza i nie tylko, którzy przy tej okazji wsparli działalność MDP i złożyli w sumie 2983 zł. Dziękujemy księżom proboszczom: Markowi Taborowi i Januszowi Rybie za umożliwienie przeprowadzenia tej akcji. MDP nie zapomina także o tych, którzy pomogli zorganizować Mikołaja dla młodych strażaków oraz o tych, którzy przez cały rok wspierali działalność naszej drużyny, a są to: Pan Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, Skarbnik Gminy Pani Bogumiła Klimczak, Pani Asia Orłowska, Pani Agnieszka Wójcik, Pan Janusz Majda i Jego żona, Pani Agnieszka Klóska i jej mąż, Pani Elżbieta Wróbel, Pan Sebastian Długosz, Pan Krzysztof Górski i wielu innych, a pośród nich nasz największy PRZYJACIEL PREZES OSP Pan Roman Jop. Do niektórych dotarliśmy dzisiaj, do niektórych dotrzemy wkrótce – wszystkim dziękujemy. TUTAJ są zdjęcia.