Menu Zamknij

WALNE ZEBRANIE ZA NAMI

W sobotę 12 lutego 2022 roku odbyło się Walne Zebranie OSP. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, Generał Straży Granicznej Adam Jopek, Prezes Powiatowego Oddziału OSP w Nowym Sączu Druh Paweł Motyka oraz Zastępca Dyrektora MORD w Nowym Sączu Artur Czernecki. Na samym początku zebrania zostali odznaczeni: Artur Czernecki, Jan Kita i pośmiertnie Jan Chełminiak. Następnie swoje sprawozdania przedstawili: Prezes Druh Roman Jop, Naczelnik Druh Grzegorz Golonka, były Dowódca MDP Dawid Bober, Skarbnik Druh Piotr Golonka oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Druh Zbigniew Dobrowolski, który złożył wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi OSP. Druhowie jednogłośnie przyjęli ten wniosek i absolutorium zostało udzielone – gratulujemy Zarządowi OSP, na czele z Druhem Prezesem. Jednym z punktów zebrania było podjęcie uchwały o przeniesienie Druha Józefa Golonki do grona członków honorowych. Wszystkich wprawiała w podziw MDP i jej liczna reprezentacja na Walnym Zebraniu. Po zakończeniu zebrania wszyscy zostali zaproszeni na obiad. Więcej zdjęć można znaleźć na profilu facebookowym starysacz.info