Menu Zamknij

SKACZEMY DLA TOMKA

20 marca 2022 roku w Starym Sączu i Barcicach ruszy akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla harcerza Tomka Janczaka. Do udziału w tej wspaniałej inicjatywie zachęcali organizatorzy akcji: radna Magdalena Sznajder, przewodniczący osiedla Północ Antoni Sznajder, prezes OSP Roman Jop, Anna Dorsz, koordynator do spraw rekrutacji dawców DKMS oraz zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Starym Sączu.

20 marca w remizie OSP w Starym Sączu oraz Szkole Podstawowej w Barcicach w godzinach 10:00-18:00 odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla chorego na białaczkę harcerza z Barcic. W ten dzień zaplanowano także szereg towarzyszących imprez. Będzie to Dzień Otwarty OSP oraz Dzień Otwarty Harcerstwa. Więcej informacji przeczytasz na stronie starosadeckie.info

Zdjęcia i informacje są zaczerpnięte ze strony starosadeckie.info

????????????????????????????????????