Menu Zamknij

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM STRAŻACKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Zarząd Gminny OSP w Starym Sączu serdecznie zaprasza uczniów szkół i rodziców uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym. Tematyka konkursu obejmuje udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego.

Konkurs jest skierowany do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
I grupa – przedszkolaki
II grupa – klasy od 1 do 4
III grupa – klasy 5 do 8
IV grupa – szkoły ponadpodstawowe
V grupa – osoby dorosłe

Do każdej pracy trzeba dołączyć kartę zgłoszenia (do pobrania poniżej).

Prace należy wykonać do poniedziałku 31 października br. W dniach od 2 do 4 listopada do szkoły przyjedzie komisja, która z pośród zebranych prac wybierze najlepsze do etapu gminnego i następnie powiatowego.

Regulamin i Karta zgłoszenia.

Kontakt:

Prezes gminny ochrony przeciwpożarowej 600 403 609,
Komendant Gminny ochrony przeciwpożarowej 503 026 897.