Menu Zamknij

APEL MDP

W sobotę 29 października br. odbył się apel przy pomniku Stanisława Mazana i innych strażaków poległych w czasie II Wojny Światowej. Po złożeniu wiązanki i znicza przy pomniku odbyła się w budynku Biblioteki prezentacja, w czasie której ks. Tomasz przedstawił życiorys i dokonania naszego patrona. Po prezentacji odbył się konkurs kahoot z wiedzy o naszym patronie: zwycięzcami konkursu zostały dwie dziewczyny Gabrysia Dziura i Ola Klóska, drugie miejsce zajął Rafał Bober, a trzecie Przemek Tokarczyk. Po zakończeniu konkursu Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na poczęstunek. Dziękujemy Pani Dyrektor Publicznej Biblioteki za zaproszenia naszej drużyny i gościnę. Dziękujemy Prezesowi OSP Druhowi Romanowi Jop za obecność. Dziękujemy Pani Justynie Barycz za zrobienie pięknych zdjęć, które wykorzystamy do zrobienia kalendarza MDP na rok 2023. TUTAJ są zdjęcia.