Menu Zamknij

GMINNE OBCHODY 104. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek 11 listopada br. w całej Polsce i w naszej Gminie Stary Sącz obchodzone są uroczystości 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Nasza jednostka OSP i drużyna MDP włączyła się w te obchody. Rozpoczęły się one przy Kinie Sokół w Starym Sączu, skąd przemaszerowaliśmy na płytę rynku, gdzie strażacy z naszej jednostki, będący w poczcie flagowym, podnieśli flagę na maszt przy śpiewie hymnu narodowego. Następnie udaliśmy się na Mszę świętą w intencji Ojczyzny. Po Mszy świętej przeszliśmy na cmentarz, gdzie odbył się apel poległych i gdzie złożono wiązanki przy pomniku pomordowanych w obronie wolności Ojczyzny. Dziękujemy wszystkim strażakom i członkom MDP za udział w tych uroczystościach i reprezentowanie naszej jednostki. TUTAJ są zdjęcia. Więcej informacji przeczytasz na starosadeckie.info