Menu Zamknij

ZA NAMI ETAP GMINNY OGÓLNOPOLSKIEGO STRAŻACKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

W środę 30 listopada br. w Powiatowo Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Starym Sączu odbyło się podsumowanie na szczeblu gminnym Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Jury, w skład którego weszli, Pani Julia Dziedzic, Pani Barbara Szot, Druh Prezes Zarządu Gminnego OSP RP Roman Jop i Druh Komendant Gminny Paweł Banach, wybrało 20 prac z ponad 230, które zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego. Na uroczystości przybyło bardzo dużo dzieci wraz ze swoimi opiekunami ze szkół i przedszkoli znajdujących się na terenie naszej gminy. Nagrody i wyróżnienia wręczał wraz z jury Pan Kazimierz Gizicki, zastępca Burmistrza Starego Sącza. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za udział w konkursie. Dziękujemy właścicielom firm starosądeckich za ufundowanie nagród. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi i jego pracownikom oraz dyrektorom szkół za życzliwość i pomoc w organizacji tego konkursu. Dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki za podjęcie nas w progach biblioteki. Dziękujemy i gratulujemy także tym dzieciom, które należą do naszej MDP, poniżej zdjęcia trójki z nich, czwartemu dziecku, które wczoraj zapisało się do straży nie udało się zrobić zdjęcia. TUTAJ są zdjęcia.