Menu Zamknij

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W sobotę 25 lutego br. odbył się w remizie OSP w Przysietnicy, turniej tenisa stołowego dla gmin: Stary i Nowy Sącz. Wzięło w nim udział bardzo wielu uczestników, którzy rozgrywali pojedynki w dwóch kategoriach wiekowych: 1 – do lat 12, 2 – do lat 16. Z naszej drużyny młodzieżowej wzięło w nim udział 4 zawodników. Trzech z nich zajęło w kategorii do lat 12 odpowiednio: pierwsze miejsce Jan Wysoczański, drugie miejsce Miłosz Drożdż, trzecie miejsce Przemysław Tokarczyk. Dzielnie walczył wraz z nimi Aleksander Zbyszowski.

Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom tego turnieju, którzy ufundowali puchary, nagrody, słodycze i gadżety dla dzieci i młodzieży, a w szczególności: Posłowi na Sejm RP Druhowi Patrykowi Wichrowi, Marszałkowi Województwa Małopolskiego Panu Witoldowi Kozłowskiemu oraz właścicielom firmy Biurowiec w Starym Sączu. TUTAJ jest kilka zdjęć.