Menu Zamknij

IV STRAŻACKI TURNIEJ SZACHOWY

Zakończenie IV Strażackiego Turnieju Szachowego w Starym Sączu z okazji 150-lecia jubileuszu OSP w Starym Sączu. Po 10 rundach walki zakończyliśmy turniej. Poniżej zdjęcia i wyniki. Dziękuję tym, którzy pomogli zorganizować te szachowe potyczki i ufundowali nagrody, a są to: Lucyna i Krzysztof Wiecha, Natalia I Jacek Lelek, Zuzanna i Maciej Rejowscy, Agata i Andrzej Nicpońscy, ks. Roman Stafin, Nadleśnictwo Stary Sącz, Urząd Marszałkowski Małopolska, Biurowiec w Starym Sączu, firma RASO, firma LOGOS Piotr Trzop. Dziękujemy firmie PHU Adam Jop za ufundowanie pucharów. Dziękuję sędziemu za poprowadzenie spotkania Piotrowi Widle oraz Druhowi Krzysztofowi Bobrowi, który wraz z członkami MDP oraz członkami KS SzachMat przygotowali salę, obsłużyli turniej i posprzątali na zakończenie. TUTAJ są zdjęcia, a TUTAJ link do wyników.