Menu Zamknij

DZIEŃ OTWARTY OSP

W niedzielę 4 czerwca br. w naszej remizie odbył się Dzień Otwarty OSP. Rozpoczęliśmy zbiórką krwi – więcej informacji jest na profilu facebookowym Starosądeckiego Klubu HDK w Starym Sączu, a zakończyliśmy grami i zabawami dla dzieci i młodzieży. W przygotowanie zaangażowało się bardzo wielu strażaków, młodzieży oraz innych osób. Przez trzy godziny każdy mógł odwiedzić remizę, zobaczyć sprzęt jaki posiada jednostka na swoim wyposażeniu oraz wykonać szereg zadań na poszczególnych stacjach przygotowanych przez członków MDP.
Remizę w tym czasie odwiedziło ponad 800 osób, najczęściej były to całe rodziny z małymi dziećmi. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować Dzień Otwarty.
Nasz dzień ubogacili swoją obecnością funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei (SOK). Na tym stanowisku można było zapoznać się ze sprzętem oraz dowiedzieć się na czym polega ich praca. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność oraz upominki które były rozdawane uczestnikom.
Dziękujemy wszystkim osobą oraz sponsorom, którzy pomogli oraz przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia:
– Panu Burmistrzowi Jackowi Lelkowi oraz Gminie Stary Sącz za wsparcie finansowe oraz rzeczowe w postaci nagród i gadżetów,
– Funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei,
– Panią z Koła Gospodyń Wiejskich z Popowic za wspaniałe regionalne wypieki oraz watę cukrową,
– Pani Justynie za wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni,
– Panu Janowi za zasponsorowanie soków oraz wypożyczenie maszyny do robienia baniek mydlanych,
– Pani Lidii oraz FRIDA Art Cafe za użyczenie maszyny do robienia popcornu,
– Pani Agnieszce oraz Panu Bogdanowi, którzy zajęli się watą cukrową oraz popcornem,
– Pani Elżbiecie za gadżety,
– Niezawodnej piekarnii EPI,
– firmie Europap,
– Dziewczynom z firmy „Animacje i psoty” za zorganizowanie malowania twarzy, robienia tatuaży brokatowych oraz baniek mydlanych,
– Panu Sebastianowi oraz Pawłowi za wsparcie,
– Panu Prezesowi Romanowi, Druhowi Krzysztofowi, opiekunowi MDP za zorganizowanie całego sztabu młodzieżówki, która chętnie włączyła się w przygotowanie oraz przeprowadzenie zabaw, konkursów i uporządkowanie całego terenu po zakończeniu zabawy,
– Wszystkim strażakom, którzy obsługiwali grilla oraz atrakcje.
W szczególności wielkie podziękowania należą się dla głównych sponsorów: