Menu Zamknij

PODSUMOWANIE ROKU MDP

W środę 28 czerwca br. odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Na spotkaniu Druh Ks. Tomasz przedstawił prezencje z zakresu pierwszej pomocy w nagłych przypadkach zagrożenia zdrowia i życia, które mogą przydarzyć się podczas wakacyjnego wypoczynku. Nasi członkowie nabyli cenną wiedzę, którą będą mogli sprawdzić już niedługo w praktyce podczas obozu w Gąskach. W ramach podziękowań za wieloletnią współpracę został przygotowany filmik ukazujący 7 lat wspólniej pracy ks. Tomasza i naszej drużyny. Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Tomaszowi za wszystkie wspólne chwile oraz ukazaną pomocną dłoń. Podczas zebrania zostały wręczone dyplomy dla członków MDP za całoroczną działalność w szeregach drużyny. Podziękowania należą się również Druhowi Karolowi oraz Druhnie Wiktorii, którzy upiększyli instrumentalnie to wydarzenie. Chcielibyśmy również podziękować rodzicom za zorganizowanie wspaniałej kolacji. Na koniec odbyła się dyskoteka na której wszyscy świetnie się bawili.