Menu Zamknij

PODSUMOWANIE WAKACYJNEGO OBOZU MDP

W dniach 21 lipca do 2 sierpnia trwał wakacyjny obóz, szkoleniowo-wypoczynkowy, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, w Gąskach, koło Sarbinowa, w gminie Mielno. W czasie obozu dzieci przeszły szkolenie i zdobyły specjalność z grupy „Płomyki” – Organizator Pracy Sportowej. Dodatkowo wszyscy uczestnicy obozu otrzymali Brązową Odznakę MDP w dowód uznania, za kilkuletnią pracę w szeregach MDP. Oprócz zajęć z zakresu pożarnictwa, dużo plażowaliśmy, wyjeżdżaliśmy na wycieczki, korzystaliśmy z uroków pięknej okolicy morza.

Podziękowania:

1. Szczególne podziękowania należą się Druhowi Prezesowi Romanowi Jop, Druhowi Naczelnikowi Grzegorzowi Golonce, Druhowi Ministrowi Finansów Janowie Golonce i całemu zarządowi OSP za mobilizację i pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu.

2. Państwowej Straży Pożarnej za dofinansowanie wyjazdu.

3. Panu Burmistrzowi Starego Sącza Jackowi Lelkowi za dofinansowanie wyjazdu.

4. Pani Joannie O. za pomoc w napisaniu i rozliczeniu projektu wakacyjnego.

5. Paniom Joannie, Agnieszce i Annie za poświęcenie wielu dni na i podjęcie trudu wychowawcy na obozie, gdzie trzeba dzień i noc czuwać na dziećmi i młodzieżą.

6. Panu Piotrowi Trzop z firmy Logos za wydruk pamiątkowych zdjęć.

7. Strażakom z JRG – 1 w Koszalinie za wspaniałe podjęcie naszej drużyny.

8. Dzieciom i młodzieży za karność, porządek i ogólną dyscyplinę.

Tutaj są zdjęcia: Przyjazd i lokacja, pierwsze plażowanie, zamki z piasku, wizyta w PSP i kolejka, budowa toru przeszkód, musztra i ognisko, zakończenie.