KULIG W SZCZAWNIKU
W czwartek 6 lutego br., po wcześniej odwołanym w poniedziałek kuligu, udało się nam dziś wyjechać na biała, zimowe szaleństwo. Ze Szczawnika udaliśmy się na wozach i sankach do schroniska na Wierchomli, gdzie zjedliśmy przepyszne, bo ciepłe kiełbaski. Niektórzy zajadali się pyszną kaszanką. Nie obyło się bez strachu i kłopotów. Jedna z dziewczynek miała kontuzję
ZAWODY HALOWE MDP IM. ANTONIEGO BIENIASA
Dziś w sobotę 1 lutego br. przedstawiciele naszej MDP wzięli udział w zawodach halowych MDP im. Antoniego Bieniasa w Brzeznej. Dziękujemy Druhowi Tomaszowi Greczkowi za pomoc w zorganizowaniu transportu i opiekę nad żeńską i męską drużyną MDP oraz Pani Annie Bober za pomoc w transporcie. TUTAJ jest kilka zdjęć.
ZAPISY NA KULIG MDP
WYJAZD NA KULIG KIEDY i SKĄD WYJEŻDŻAMY: Wyjazd w poniedziałek (3 lutego) o 9:00 z boiska w Cyganowicach. Powrót ok. 14:00 lub później. ILE TO KOSZTUJE: ok 30 zł. CO TRZEBA MIEĆ: Trzeba się ubrać bardzo ciepło. OBOWIĄZKOWO: czapka, szalik, rękawiczki, spodnie i kalesony, buty zimowe, kiełbasę i chleb na grilla, ciepłą herbatę w termosie
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI
W sobotę 25 stycznia br. odbył się w Gołkowicach Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla MDP. Naszą drużynę reprezentowali: Dawid Bober, Jakub Pietrzyk, Bartłomiej Krawczyk, Patryk Bober, Bartłomiej Grabek, oraz dziewczęta Zuzanna Greczek, Monika Oracz i Kinga Lompart. Druh Bartłomiej Krawczyk zajął drugie miejsce. Gratulujemy. TUTAJ są zdjęcia.




